RU
EN
 Kurumsal
...
"SİZ DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZA SİSTEM VE ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNİZDE HER TÜRLÜ GEREKLİ TEKNİK DESTEĞİ SAĞLAMAKTAYIZ"2009 yılında kurulan Balkanlı Grup gunumuzde pvc ısı bariyerleri ile ozel profillerin üretim ve satışını yapmaktadır. yıllardan beri süre gelen tecrubesiyle Türkiye, Avrupa Turki Cumhuriyetler ve Rusya ile ciddi anlamda faaliyet gostermektedir
...


 Misyon

Dünyamızın geleceği için enerji tüketimini azaltmak ve yenilenebilir hammaddeleri kullanmak çok önemlidir. Enerji çoğunlukla yaşam ve çalışma alanlarının ısıtılma ve soğutulmasında kullanılmaktadır. Enerji tasarrufu için pek çok yöntem sayılabilir. Bunlardan en önemlilerinin başında ısı yalıtımlı alüminyum doğrama ve cephe sistemleri gelir.
Balkanlı Grup'un misyonu yüksek kalitede izolasyon ve yalıtım saglayan ısı bariyerlerinin üretilmesi ve bunun için en verimli kaynakların kullanılıp gelişen teknolojiyle yeniliklerin arttırılmasıdır.

 Vizyon

Mevcut ürün yelpazesini genişleterek, kapasite ve kaliteyi arttırarak çevreye ve dünyaya faydalı bir şirket olup gelecek nesillere daha temiz bir dünya ve verimli doğal kaynaklar bırakabilmektir."KALİTE POLİTİKAMIZ"


SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE VERİMLİ BİR HİZMET SUNABİLMEK ADINA HER BİRİ ALANINDA UZMAN KADROMUZ VE AKTİF OLDUĞUMUZ PAZARLARIN GEREKLERİNE UYGUN SERTİFİKALARIMIZLA YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.  Kurumsal

2009 yılında kurulan Balkanlı Grup gunumuzde pvc ısı bariyerleri ile bazı ozel profillerin üretim ve satışını yapmaktadır. yıllardan beri süre gelen tecrubesiyle Türkiye, Avrupa Turki Cumhuriyetler ve Rusya ile ciddi anlamda faaliyet gostermektedir.

  Sosyal Medyada Balkanlı Group

Ballkanlı Grup'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz...  Bize Ulaşın

Bahçeşehir 1 Kısım Mah. Üveyik sok. Akasya 10 Villa 01 Başakşehir/İstanbul
+90 (212) 669 36 72
  info@balkanligroup.com

Copyright 2016 Balkanlı Group | Tüm hakları saklıdır.  /  QD Graphics
Top